Ubytování Kuncovi

Aktivity v okolí Bedřichova

Bedřichov
Bedřichov
Bedřichov
Bedřichov
Bedřichov
Bedřichov
SKIARÉNA Jizerky
SKIARÉNA Jizerky

Skiaréna Jizerky znamená propojení ski areálů Tanvaldský Špičák Severák a Bedřichov, v rámci Jizerských hor, jednotným bezdotykovým odbavovacím systémem lyžaře a tedy společným skipasem a skibusem, který mezi ski areály jezdí od zimní sezóny 2011/2012. Skibus jezdí 3 denně na trase Janov n/N – Bedřichov – Severák – Tanvaldský Špičák a zpět. Skibus je určen nejen pro sjezdaře, ale mohou ho využít i běžkaři například při návratu z výletu. Skibus je zdarma pro cestující s platným skipasem či s kartou hosta Jizerky CARD. Skipasy zakoupené na Tanvaldském Špičáku platí na Severáku a Bedřichově bez výjimky. Skipas zakoupený na Severáku platí i na Bedřichově a naopak. V ceně tří- a vícedenního skipasu zakoupeného na Severáku či Bedřichově je jeden den lyžování na Tanvaldském Špičáku.

Ski areály Tanvaldský Špičák, Severák a Bedřichov nabízí v rámci Jizerských hor celkem 17km sjezdovek, 22 lyžařských vleků, 1 lanovou dráhu a 2 pohyblivé koberce.

Více info ne webu skijizerky.cz

Jizerská o.p.s.
Jizerská o.p.s.

Jizerská o.p.s. zajišťuje zejména úpravu běžeckých stop po celých Jizerských horách (přes 180km tratí). Jizerská o.p.s také zajišťuje celoroční využití Jizerských hor (pěší turistika, cykloturistika, trasy pro handicapované).

Pokud chcete podpořit Jizerkou o.p.s., která udržuje celé Jizerské hory, pošlete DMS ve tvaru:"DMS MAGISTRALA" na číslo:87 777 (cena DMS je 30 kč)

Více info ne webu jizerskaops.cz

Singltrek pod Smrkem
Singltrek pod Smrkem

Singltrek pod Smrkem je první destinací značky Singltrek v České republice. Tuto síť stezek, umístěnou pod majestátní horu Smrk do překrásné divoké přírody severních svahů Jizerských hor, projektoval velšský designér stezek Dafydd Davis, který je uznáván jako absolutní světová špička ve svém oboru.

Singltrek pod Smrkem v současné době nabízí trasy v úhrnné délce přes 80 kilometrů ve čtyřech stupních obtížnosti. Své si tu najde každý, od rodin s malými dětmi po zdatné a zkušené terénní cyklisty. Úzké stezky, které se vinou a vlní rozložitými úbočími horského masivu Smrku, přinášejí radost všem, kteří je vyzkoušejí.

Více info ne webu singltrekpodsmrkem.cz

Centrum Babylon Liberec
Singltrek pod Smrkem

Při nepřízni počasí nabízí okolí Jizerských hor mnoho indoorových aktivit. Příkladem může být Centrum Babylon Liberec, které nabízí mnoho zajímavých volnočasových aktivit. Nabízí zejména aquapark, lunapark a nově otevřenou iQ landia, která představuje nejmodernější science centrum ve střední Evropě.

Více info na webu centrumbabylon.cz

Aktuální předpověď počasí

Dlouhodobá předpověď počasí

O ubytování

Nabízíme ubytování v centru Jizerských hor, které se nachází přímo v centru Bedřichova. V blízkém okolí lze provozovat mnoho aktivit po celý rok (sjezdové a běžecké lyžování, cyklistika, turistika atd.)

Další weby o jizerkách

Bedřichov

Jizerská o.p.s.

Ski Bižu